מכון אורטופדי אריאל קומפורט אורטופדיה המוצרים במכון אורטופדי - אריאל אורטופדיה ariel comfort orthopedic
אורטופדיה | מדרסים | מבצעים | מאמרים | המלצות | אודות | צור קשר                           Russiaלייעוץ חינם חייגו עכשיו: 09-7456772 | 09-7423143 | Russia Русский | Russia English
אביזרי אורטופדיה:  תומך קרסול - חגורת גב - תומך ברך - תומך מרפק - גרביים אלסטיות - תומך שורש כף יד - מגן כתפיים - גבס פלסטי קל - אביזרים שיקומיים אורתופדיים - מדרסים במבצע ::

מדרסים בייצור cnc‏
מדרסים מכל הסוגים‏
מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית
(1 + 1 חינם)
מדרסים כללית - 60 ₪
(1 + 1 חינם)
מדרסים מכבי - 100 ₪
(1 + 1 חינם)
מדרסים לאומית - 160 ₪
(1 + 1 חינם)
מדרסים מאוחדת - 200 ₪
(1 + 1 חינם)
מדרסים במבצע מיוצרים לפי מידה שנלקחת אך ורק באמצעות תחבושות גבס
מותאמים אישית
בשיטת אריאל קומפורט ®
מדרסי גרפיט קרבון פייבר -
750 ₪
מדרסים ביומכניים -
750 ₪
מדרסי ריצה לספורטאים-
750 ₪
מדרסים פונקציונליים -
750 ₪
מדרסים לריצה
אריאל קומפורט ®
מדרסים לטניס
אריאל קומפורט ®
מדרסים לכדורסל
אריאל קומפורט ®
מדרסים לכדורגל
אריאל קומפורט ®
מדרסים לחיילים
אריאל קומפורט ®
מדרסים לילדים
אריאל קומפורט ®
מדרסים לכדורעף
אריאל קומפורט ®
מדרסים לסקי
אריאל קומפורט ®
מדרסים לדורבן
אריאל קומפורט ®
מדרסים לכדוריד
אריאל קומפורט ®
מדרסים לפוטבול
אריאל קומפורט ®
מדרסים לנעלי עקב
אריאל קומפורט ®
מדרסים לרוכבי אופניים
אריאל קומפורט ®
מדרסים אורטופדיים לפי מידת גבס–
ייצור ידני
בשיטת אריאל קומפורט ®
מדרסים בהתאמה אישית‏
מדרסים ביומכניים לספורטאים‏
מדרסים לחולי סכרת / לסוכרתיים
מכון למדרסים אורטופדיים ברעננה
נעליים לפי מידה בהתאמה אישית
מדרסים בשיטת המחשב: בדיקה ממוחשבת מתקדמת. התאמה אופטימלית עם טכנולוגיית i-Step
אביזרים אורטופדיים
מוצרים אורטופדיים
אביזרים אורטופדיים לכל בעיה אורטופדית – מומלץ
מגן ברכיים, מייצב ברך, תומך ברך, מקבע ברך
מגן קרסול, מייצב קרסול, תומך קרסול
מגן ידיים, מגן שורש כף יד, מייצב אגודל
מגן מרפקים, מייצב מרפק, תומך מרפק, רצועה למפרק, תמיכה למפרקים
מגן כתפיים, מיישר כתפיים, מקבע כתף, מייצב כתף
חגורות גב אורטופדיות, עמוד שדרה וגב
מגן צוואר
גבס פלסטי-קל. רחיץ. תחליף גבס.
אביזרים ומוצרים אורטופדיים בהטבות מיוחדות לגולשי האתר, המחיר הכי זול
גרביים אלסטיות, גרבי לחץ רפואיות, גרביים אורטופדיות
נעליים אורטופדיות
נעליים אורטופדיות לנשים
נעליים אורטופדיות לגברים
החזרים כספיים - מדרסים וציוד אורטופדי
ציוד רפואי שיקומית
רולטורים – הליכונים
קופון מבצעים
ברקוד נייד

  

אריאל קומפורט אורטופדיה > מדרסים > מדרסים אורטופדיים

מדרסים אורטופדיים

מדרסים אורטופדיים (מדרסים לפי מידת גבס– ייצור ידני)בשיטת אריאל קומפורט ®
מדרס בין 5-3 שכבות על פי מידת גבס . מדרסים ביו-מכניים לבעיות רגליים.לכאב דורבן.
לחיילים.לכף רגל סוכרתית.מדרסים ביומכניים - מדרסים ביו מכניים.מובילים בפיתוח וייצור

כל סוגי המדרסים האורטופדים למגוון בעיות אורתופדיות לשיפור איכות החיים.לאוכלוסיה הבוגרת
מדרסים אורטופדיים- בשיטת אריאל קומפורט ® ייחודים ובלעדיים לפתרון כל הבעיות האורטופדיות.
מדרסים לפי מידה אישית, מדרסים לפי תבנית גבס, מדרסים לפי תחבושות גבס, מדרסים ביו מכניים,ביו מכני, מדרסי גרפיט, מדרסים לפי מידת סורק, מדרסים בשיטת המחשב.

איכות ומחיר ללא תחרות כל סוגי המדרסים במחיר הזול בארץ.
כל סוגי המדרסים ואבזרי אורטופדיה במחיר הזול ביותר בארץ.
בדיקה וייעוץ – ללא תשלום או התחייבות +החזרים לחברי קופות החולים


מדרסים אורטופדיים 12
מדרסים רפואיים בשיטת חבישת גבס
מדרסים אורטופדיים 13
מדרסים ביו מכאניים
מדרסים אורטופדיים 14
מדרסים ביו-מכניים לפי מידה
מדרסים אורטופדיים 15
לטיפול בדורבן מדרסים רפואיים

למדרסים פונקציות ותפקידים רבים. השימוש במדרסים אורטופדיים הפך לנפוץ יותר, וכבר מזמן לא מדובר רק בנחלתם של אלה הסובלים מבעיות אורטופדיות שונות. המדרסים מספקים תמיכה לכף הרגל, מקלים על כאבים הנגרמים בגלל סיבות שונות, ומסייעים במניעת בעיות עתידיות העלולות להתעורר בעקבות הליכה ויציבה לא נכונה. אין ספק, אם כך, שמדובר במוצר המומלץ לכלל האוכלוסייה. כאן באתר אריאל קומפורט תמצאו את כל המידע שאתם זקוקים לו בנוגע למדרסים במקום אחד: מתי הכי נוח להשתמש במדרסים? באילו מדרסים כדאי להשתמש במצבים שונים, כיצד מתאימים מדרסים ועוד.

כיצד נדע שהתאימו לנו מדרסים אורטופדיים נכונים?

לא כל אחד יודע להתאים מדרסים אורטופדיים באופן נכון ומדוייק ללקוח. להתאמה טובה בין המדרס וכף הרגל יש חשיבות רבה, על כן הזמנת המדרס מאנשי מקצוע שמבינים בעניינים אלה היא קריטית. מומלץ לא לקנות את "מדרסי המדף" המוצעים ברשתות הפארם השונות, היות ומדובר במדרסים שאינם מותאמים אישית ללקוח. "מדרסי המדף" נעשים על-פי מידת נעליים כללית ולא מספקים את התמיכה הנחוצה לאלה הסובלים מבעיות אורטופדיות, או לאלה החפצים במדרסים על-מנת להימנע מבעיות מסוג זה בעתיד. אז כיצד תדעו שהתאימו לכם מדרסים אורטופדיים נכונים? המדרסים הטובים ביותר שתוכלו למצוא הם אלה שיותאמו אישית לכף רגליכם, רצוי בהתאמה אישית על-פי מידת גבס. התאמת המדרס לרגל צריכה להיעשות כשאין שום משקל על הרגל, כלומר – בזמן שהרגל נמצאת באוויר ואין עליה שום עומס. תפקיד המדרסים להקל על בעיות ספציפיות. מדרסים שהותאמו בצורה נכונה לכף הרגל, יקלו על הבעיות מהן אתם סובלים.
מדרסים אורטופדיים 16
מדרסים לכאבי רגליים, ברכיים וגב
מדרסים אורטופדיים 17
מדרסים לחולי סכרת
מדרסים אורטופדיים 18
מדרסים עם בולמי זעזועים
מדרסים אורטופדיים 19
מדרסי סיליקון

זוג מדרסים אורטופדים נוחים בהתאמה אישית ובמידת גבס, ובדיקה ממוחשבת

במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת תוכלו ליהנות מהזמנת זוג מדרסים אורטופדיים נוחים בהזמנה אישית ובמידת גבס, ובדיקה ממוחשבת - המותאמת אישית בדיוק לכף הרגל שלכם. הבדיקה החדשנית בה אנו עושים שימוש במכון היא מהחדשניות ביותר בשוק, והיא מספקת תמונת מצב מקיפה ומלאה, הלוקחת בחשבון את כל הפרמטרים הרלוונטיים בעת התאמת המדרס.

השימוש במדרסים אורטופדיים נפוץ יותר

מדרסים אורטופדיים הם מוצרים שרבים המשתמשים בהם – ולמען האמת אף יותר ויותר. בזכות מודעות גוברת ועולה לבריאות הרגל והגב, ובזכות ההבנה כי ניתן כיום להביא את הגוף למצב של בריאות אופטימלית, ובלי להשקיע בכך מאמצים רבים כל כך. למעשה השימוש במדרסים אורטופדיים נפוץ יותר משימוש במדרסים פשוטים. למעשה רק מדרסים אורטופדיים הם אלה שמסייעים באמת בפתרון בעיות רפואיות, וכן הם מונעים בעיות רפואיות או החמרתן בעתיד
מדרסים אורטופדיים 20
מדרסים לספורטאים, לחולי סכרת מדרסי סיליקון
מדרסים אורטופדיים 21
מדרסים מסיליקון מתאימים לסוכרתיים
מדרסים אורטופדיים 22
מדרס ועקב סיליקון
מדרסים אורטופדיים 23
מדרסים צבאיים

סוגים רבים של מדרסים אורטופדיים

המושג "מדרסים אורטופדיים" עשוי להותיר רושם לא נכון בקרב אנשים שאינם מכירים את התחום לעומק, אך למעשה ישנם סוגים רבים של מדרסים אורטופדיים, המותאמים לשלל מצבים ולשלל סוגי פעילות: בין המדרסים השונים, תוכלו להתאים לעצמכם מדרסים אורטופדיים המיועדים במיוחד לאירועים קצרים (כמו אירועים למשל), או מדרסים אורטופדיים ייעודיים במקרה שאתם מבצעים פעולות באפן קבוע (כמו אצנים, שחקני כדורסל או כדורגל, רקדנים ועוד). תוכלו כמובן לרכוש לעצמכם גם כמה זוגות של מדרסים – ולבחור בכל מצב נתון את המדרס המתאים לכם ביותר.

אנו יודעים ליצור מדרסים אורטופדיים המתאימים לכל הבעיות האורטופדיות

במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת תיהנו מידע נרחב וניסיון עשיר של אנשי הצוות המומחים במקום. האורטוטיסטים (טכנאי האורטופדיה) המומחים של צוות המכון יתאימו עבורכם את המדרס בצורה מושלמת לכף הרגל, ותוכלו להיות בטוחים שהם יותאמו עבורכם בצורה מדויקת, תוך התחשבות בשלושת הפרמטרים הקריטיים – התאמה אישית למבנה כף הרגל, התאמת המדרס לסוג הפעולה (או הפעולות) שתרצו לעשות איתו, וכמובן התאמתו לבעיה הספציפית הקיימת בכף רגלכם. המחשוב המתקדם העומד לרשות צוות המכון מאבחן מיד את הבעיות הרפואיות מהן סובלות רגלכם, וכן הוא מסוגל לחזות בעיות עתידיות העלולות להתפרץ במקרה של חוסר טיפול והיעדר התאמת מדרס אורטופדי נכון לכף הרגל. במילים אחרות, אנו יודעים ליצור מדרסים אורטופדיים המתאימים לכל הבעיות האורטופדיות, וכל מחלה, כאב ופוטנציאל לסיבוך – יקבלו מענה הולם ומלא, ותוכלו לשוב לפעילות מלאה ללא כאבים ובהקלה רבה, תוך זמן קצר.
מדרסים אורטופדיים 24
בצה''ל מדרסים אורתופדיים
מדרסים אורטופדיים 25
מדרסי סיליקון
מדרסים אורטופדיים 26
מדרסי שעם
מדרסים אורטופדיים 27
מדרסי ביו מכני

מדרסים אורטופדיים מקצועיים המותאמים אישית לכל מטופל ומטופל

מכון אריאל קומפורט מתמחה בהתאמת מדרסים אורטופדיים מקצועיים המותאמים אישית לכל מטופל ומטופל. הרי יצירת מדרסים גנריים המותאמים לכלל האוכלוסיה כמוהם כיצירת מאכל אחד שאמור להשביע את רצונם של כלל האנשים בה: הרי ברור שהדבר לא יתאים לכולם, אם מסיבות של טעם או מסיבות בריאותיות שונות, מאחר ולכל אחד יש צרכים בריאותיים אחרים, הרגלי תזונה וטעם שונה המאפיינים אותו באופן אישי, כך שלא ניתן להתפשר עליהם. כך בדיוק נכון גם העקרון של התאמת מדרסים אורטופדיים לכלל האוכלוסיה – לכל מטופל ומטופל יש צרכים, הרגלים ותנאי נוחות ייחודיים לו, ואין להתעלם מהם בשום פנים ואופן.

מה מחירם של מדרסים אורטופדיים להתאמה מושלמת של כף הרגל?

כמובן שלא ניתן לפטור את שאלת המחיר כלאחר יד. חשוב לציין כי המדרסים האורטופדיים המותאמים אישית ללקוח, יקרים מ"מדרסי המדף" הנמכרים באופן חופשי ברשתות הפארם. יש לציין כי למרות המחיר הגבוה יותר, תוכלו לסמוך על כך שתקבלו תמורה שווה לכספכם. אין מקום להשוואה בין "מדרסי המדף" לבין המדרסים המותאמים ללקוח באופן אינדיבידואלי, ולפי הבעיות השונות מהן הוא סובל. רק מדרסים בהתאמה אישית יספקו תמיכה אמיתית לכף הרגל וייסיעו בטיפול בבעיות אורטופדיות או במניעת נזק עתידי העלול להיגרם לכף הרגל. היות וכפות הרגליים והיציבה משפיעות על הברכיים והגב, יש לספק להן את ההגנה הטובה ביותר ואת המוצר הטוב ביותר, ולא להתפשר על המוצרים הזולים יותר, שלא מספקים תמיכה ממשית לכף הרגל.
מדרסים אורטופדיים 28
מדרסי ספורט
מדרסים אורטופדיים 29
מדרסי גובה
מדרסים אורטופדיים 30
מדרסים מדרסי גובה מדרסים אורטופדיים
מדרסים אורטופדיים 31
מדרסי שעם לריצה

אנו מתמחים בהכנת מדרסים אורטופדיים אישיים בשיטת אריאל קומפורט

כל אחד רוצה לקבל את השירות הטוב ביותר, ובכל תחום. במיוחד כאשר מדובר בבעיות רפואיות ברגלים, בברכיים ובגב – המשפיעות על המטופל לאורך שנים רבות וארוכות, ויוצרת כמובן נזקים קשים אם לא מטפלים בהן בזמן, ישנו הכרח להתייחס אליהן במלוא הרצינות ובצורה המקצועית ביותר שיש. אנו מתמחים בהכנת מדרסים אורטופדיים אישיים בשיטת אריאל קומפורט – השיטה הטובה ביותר והמקצועית ביותר להתאמת מדרסים אורטופדיים. השיטה הייחודית של המכון היא אחד ממאפייניו הבולטים, אותו אנו גאים להעניק לכם במחירים נוחים ומבלי להתפשר על שום פרמטר בעת התאמת המדרס.

מדרסים אורטופדיים לספורטאים להתאמה מושלמת של כף הרגל

כמובן שאנו במכון אריאל קומפורט יודעים להתאים גם מדרסים אורטופדיים לספורטאים, הדורשים טיפול מיוחד ויחס אחר מאשר מטופלים העושים שימוש במדרסים אורטופדיים לפעילות יומיומית. אנו מייצרים באופן אישי ומיוחד מדרסים אורטופדיים לספורטאים להתאמה מושלמת של כף הרגל – כך שהפעילות תתבצע על הצד הטוב ביותר, מבלי להתפשר על בריאות כף הרגל. חשיבותו של השילוב בין שני העקרונות – הבריאות והביצועים הספורטיביים האופטימליים – אינו מובן מאליו, ולעתים הוא נראה אף כבלתי אפשרי. אך אנו במכון אריאל אורטופדיה מתקדמת יודעים להבטיח את קיומם של שני מרכיבים אלה יחד, ותוכלו להיות בטוחים שבחרתם בטוב ביותר עבורכם ועבור ההישגים הספורטיביים שלכם.

אם אתם זקוקים למדרסים אורטופדיים – באריאל קומפורט תיהנו מאיכות בלתי מתפשרת במחירים הוגנים. צרו קשר עוד היום!

מדרסים אורטופדיים 32
מדרסים לספורט
מדרסים אורטופדיים 33
מדרס אורטופדי
 

ד"ר מ. לוי כירוג אורטופד

המטופלים מקבלים שירות טוב ומקצועי ברמה גבוהה ובנוסף ביחס אנושי וחם. אישית, אני מקבל מענה מקצועי לדרישותיי של טיפולים במהירות ובצורה יעילה.


ד"ר דניאל וייגל ממליץ

"הפונים לאריאל אורטופדיה זכו ליחס וטיפול מצויינים מצד הצוות המקצועי הנענים לשביעות רצונם של הלקוחות."


לקוח ממושב קדימה ממליץ

""ברצוני להודות על הטיפול המסור והמצועי שנתת לי, רואה אני לנכון לעלות את הכתב על רגשי תודתי העמוקים בעבור טיפולך המקצועי והמסור""


ד"ר קובי בר אילן אורטופד מומחמה ממליץ

"הפידבק שאני מקבל ממטופלי לגבי המקצועיות ורמת השירותים של הצוות הוא חיובי ביותר, מטופלים המחדשים מדרסים מדי שנה הביעו בפני את שביעות רצונתם"


אפרתי עמיקם ממליצה

"ברצוני להודות לכם על השירות הטוב והנאמן שעשיתם עבורי.
למרות שעבר זמן רב מאז שעשיתי את המדרסים והיה צורך לקנתם, ביצעתם את העבודה הנוספת בצורה הטובה ביותר ללא תמורה נוספת ועל הצד הטוב ביותר."


לקוח מירושלים ממליץ

" אני ממליץ בחום לכל המתעניין ברכישת מדרסים להגיע לחנותכם ולקבל טיפול מקצועי, אדיב והוגן במחירשווה להגיע אף מחוץ לעיר."


לוחם בצהל ממליץ

מרגיש מצויין עם המדרסים של אריאל אורטופדיה, מדרסים נוחים להליכה וריצה ומנועים כאבים שהיו לי.שירות מצויין.


המלצה מאת משפחת ויטל

"הגענו במיוחד מירושלים דרך המלצה, קיבלנו שרות נהדר, מחיר מצוין, ונפטרנו מהכאבים בגב ובכפות הרגליים.
זה נוח, זול ושווה!"


סניפי מכון אורטופדי ברעננה:

 • מעבדה אורטופדית
  רחוב אחוזה 124,
  (בניין מכבי).מול רמזור 8. יש חניה תת קרקעית.
  טלפון: 09-7456772

 • חנות המפעל
  רחוב אחוזה 118,
  (מול בנק דיסקונט) מול רמזור 8.
  יש חניה תת קרקעית.
  טלפון: 09-7423143
 • שעות פתיחה:
  ימים א' - ה': 9:00 - 19:00
  יום ו': 09:00 - 13:00

  מוצרים אורטופדיים של החברות המובילות:

  מוצרים אורטופדים 1

  מוצרים אורטופדים 2

  מוצרים אורטופדים 3

  מוצרים אורטופדים 4

  מוצרים אורטופדים 5

  מוצרים אורטופדים 6

  מוצרים אורטופדים 6

  מוצרים אורטופדים 7

  מוצרים אורטופדים 8

  מוצרים אורטופדים 9

  מוצרים אורטופדים 10

  מוצרים אורטופדים 11

  מוצרים אורטופדים 12

  מוצרים אורטופדים 13

  מוצרים אורטופדים 14

  מוצרים אורטופדים 16

  מוצרים אורטופדים 17

  מוצרים אורטופדים 18

  מוצרים אורטופדים 19

  מוצרים אורטופדים 20

  מוצרים אורטופדים 21

  מוצרים אורטופדים 22

  מוצרים אורטופדים 23

  מוצרים אורטופדים 24

  מוצרים אורטופדים 25

  מוצרים אורטופדים 26

  מוצרים אורטופדים 27

  מוצרים אורטופדים 28

  מוצרים אורטופדים 29

  מוצרים אורטופדים 30

  מוצרים אורטופדים 31

  מוצרים אורטופדים 32

  מוצרים אורטופדים 33

  מוצרים אורטופדים 34

  Ohio Willow Wood
  Ohio Willow Wood

  orliman

  Med Spec
  Med Spec

  medi


  thera-band


  Bauerfeind
  Bauerfeind

  Ghotex
  Ghotex

  Darco
  Darco

  Aircast
  Aircast

  Kneeshop
  Kneeshop
  לבירור הנוסף חייג עכשיו:   09-7423143, 09-7456772 | מכון אורטופדי | מדרסים | מכון אורטופדי | מדרס
  Website Design