מכון אורטופדי אריאל קומפורט אורטופדיה המוצרים במכון אורטופדי - אריאל אורטופדיה ariel comfort orthopedic
אורטופדיה | מדרסים | מבצעים | מאמרים | המלצות | אודות | צור קשר                           Russiaלייעוץ חינם חייגו עכשיו: 09-7456772 | 09-7423143 | Russia Русский | Russia English
אביזרי אורטופדיה:  תומך קרסול - חגורת גב - תומך ברך - תומך מרפק - גרביים אלסטיות - תומך שורש כף יד - מגן כתפיים - גבס פלסטי קל - אביזרים שיקומיים אורתופדיים - מדרסים במבצע ::

מדרסים בייצור cnc‏
מדרסים מכל הסוגים‏
מדרסים במבצע, 2 זוגות לפי מידת גבס בהתאמה אישית
(1 + 1 חינם)
מדרסים כללית - 60 ₪
(1 + 1 חינם)
מדרסים מכבי - 100 ₪
(1 + 1 חינם)
מדרסים לאומית - 160 ₪
(1 + 1 חינם)
מדרסים מאוחדת - 200 ₪
(1 + 1 חינם)
מדרסים במבצע מיוצרים לפי מידה שנלקחת אך ורק באמצעות תחבושות גבס
מותאמים אישית
בשיטת אריאל קומפורט ®
מדרסי גרפיט קרבון פייבר -
750 ₪
מדרסים ביומכניים -
750 ₪
מדרסי ריצה לספורטאים-
750 ₪
מדרסים פונקציונליים -
750 ₪
מדרסים לריצה
אריאל קומפורט ®
מדרסים לטניס
אריאל קומפורט ®
מדרסים לכדורסל
אריאל קומפורט ®
מדרסים לכדורגל
אריאל קומפורט ®
מדרסים לחיילים
אריאל קומפורט ®
מדרסים לילדים
אריאל קומפורט ®
מדרסים לכדורעף
אריאל קומפורט ®
מדרסים לסקי
אריאל קומפורט ®
מדרסים לדורבן
אריאל קומפורט ®
מדרסים לכדוריד
אריאל קומפורט ®
מדרסים לפוטבול
אריאל קומפורט ®
מדרסים לנעלי עקב
אריאל קומפורט ®
מדרסים לרוכבי אופניים
אריאל קומפורט ®
מדרסים אורטופדיים לפי מידת גבס–
ייצור ידני
בשיטת אריאל קומפורט ®
מדרסים בהתאמה אישית‏
מדרסים ביומכניים לספורטאים‏
מדרסים לחולי סכרת / לסוכרתיים
מכון למדרסים אורטופדיים ברעננה
נעליים לפי מידה בהתאמה אישית
מדרסים בשיטת המחשב: בדיקה ממוחשבת מתקדמת. התאמה אופטימלית עם טכנולוגיית i-Step
אביזרים אורטופדיים
מוצרים אורטופדיים
אביזרים אורטופדיים לכל בעיה אורטופדית – מומלץ
מגן ברכיים, מייצב ברך, תומך ברך, מקבע ברך
מגן קרסול, מייצב קרסול, תומך קרסול
מגן ידיים, מגן שורש כף יד, מייצב אגודל
מגן מרפקים, מייצב מרפק, תומך מרפק, רצועה למפרק, תמיכה למפרקים
מגן כתפיים, מיישר כתפיים, מקבע כתף, מייצב כתף
חגורות גב אורטופדיות, עמוד שדרה וגב
מגן צוואר
גבס פלסטי-קל. רחיץ. תחליף גבס.
אביזרים ומוצרים אורטופדיים בהטבות מיוחדות לגולשי האתר, המחיר הכי זול
גרביים אלסטיות, גרבי לחץ רפואיות, גרביים אורטופדיות
נעליים אורטופדיות
נעליים אורטופדיות לנשים
נעליים אורטופדיות לגברים
החזרים כספיים - מדרסים וציוד אורטופדי
ציוד רפואי שיקומית
רולטורים – הליכונים
קופון מבצעים
ברקוד נייד

  

אריאל קומפורט אורטופדיה > מדרסים

מדרסים

מכון אורטופדי אריאל קומפורט ® אורטופדיה מתקדמת בע"מ מתמחים בייצור מדרסים אורטופדיים לכל סוגי כף הרגל.
במרבית סוגי הנעליים קיימים מדרסים מעל לסוליה, אשר מספקים תמיכה לכפות הרגליים, ובאים איתם במגע ישיר. תפקידם העיקרי של המדרסים, מעבר להיותם נעימים למגע ונוחים, הוא לבלום זעזועים, ליצור חלוקה לעומס המגיע מהגוף לכיוון כפות הרגליים בצורה הנכונה ביותר, להביא לידי שיפור היציבות, למנוע נזקים וכאבים ועוד.

סוגי מדרסים

מדרסים ביו-מכניים

מדרסים ביומכניים

מדרסים בפיתוח המותאם לכל סוגי כף הרגל ומתאים עצמו לתנועת ההליכה הרלוונטית.
מבצע - 750 ₪

מדרסים פונקציונליים

מדרסי גרפיט

מדרסים העשויים חצי שיחים מחומר קרבון פיבר, מספקים יציבות ותמיכה לאורך זמן.
מבצע - 750 ₪

מדרסי גרפיט

מדרסים פונקציונליים

פועלים לשיפור מחזור זרימת הדם בכף הרגל, עוזרים במקרים של בעיות מפרקים או סכרת .
מבצע - 750 ₪

מדרס בהתאמה אישית

מדרסים בהתאמה אישית

ייצור מדרסים ברמה האישית לכל סוגי כף הרגל: ספורטאים, סוכרתיים חיילים ועוד..
מבצע - 750 ₪

 

עוד סוגי מדרסים באריאל קומפורט ®: מדרסי אטרקס - Aetrex Orthotics

מדרסים לרוכבי אופניים

מדרסים אלגנטיים

מדרסים לרוכבי אופניים מדרסים אלגנטיים

מדרסים להוספת הגבהות פנימיות וחיצוניות

מדרסים לחולי סכרת ונעלים אורטופדיות בהתאמה אישית

מדרסים להוספת הגבהות פנימיות מדרסים לחולי סכרת

מהם מדרסים?

מדרסים הם למעשה התקן אורטופדי המוכנס אל תוך הנעל במטרה לסייע ליציבה טובה יותר, הקלה על כאבים ולספק מענה לסובלים ממחלות שונות כמו למשל סכרת או מבעיות רפואיות שונות כמו דורבן בכף הרגל או שברי מאמץ חוזרים.

חשוב להבין כי לכל אדם ישנו מבנה ייחודי ושונה לכף הרגל שלו. באותה נשימה אפשר לומר כי לכל אדם ישנו אורח חיים שונה, פעילויות שונות שאותן הוא מבצע וכן בעיות רפואיות שונות הדורשות התייחסות מתאימה וספציפית – כל מקרה לגופו.

בוודאי גם לכם יצר להתקל במדרסים המיוצרים על פי סטנדרט אחיד ונמכרים בחנויות נעליים, חנויות המתמחות בציוד ספורט או אפילו בבתי מרקחת. מדרסים אלו יכולים אולי לסייע מעט בריכוך הזעזוע המועבר מהנעל אל הרגל או להעניק לרגל מעטפת מעט נוחה יותר. יחד עם זאת, לצערנו מדרסים שכאלו מיוצרים מחומרים פחות איכותיים, בתהליך פחות מקצועי ובוודאי שאינם מותאמים באופן ייחודי, אך ורק עבורכם.

בדיוק זו הסיבה שבגללה האופציה הטובה ביותר, היא תמיד לקנות מדרסים במכון אורטופדי מקצועי המתמחה באבחון, והתאמה אישית של מדרסים, לכל אדם ולכל צורך

מדרסים מולטי פונקציונליים

מדרסים ביו מכנים

מדרסים ביו מכנים מדרסים ביו מכנים

מדרסים לריצה

מדרסים לטניס

מדרסים לריצה מדרסים לטניס

מדרסים לספורטאים

אין ספק כי הספורט טוב לבריאות ובמידה רבה גם לנפש. יחד עם זאת ישנם מגוון ענפי ספורט אשר יוצרים לחץ ועומס על הרגליים ועל כפות הרגליים. זעזועים חזקים ועומס רב על הרגל יכולים להביא בסופו של דבר לכדי כאבים ובעיות רפואיות שונות אשר ניתן בקלות למנוע, או במקרה שהבעיות כבר קיימות – להקל עליהן במידה ניכרת.

מכיוון שענפי ספורט שונים מכתיבים טווח תנועות שונה ופעולות שונות שאותן נדרש לבצע, ישנו צורך במדרס אשר יוצר באופן מיוחד עבור העוסקים בענפי הספורט השונים. כך למשל, אם נבחן שחקן טניס אל מול שחקן כדורסל, נראה שעיקר התנועה של שחקן הטניס מתרכזת סביב ספרינטים קצרים ומהירים וכמובן חבטה בכדור. לעומת זאת שחקן הכדורסל מבצע בעיקר ריצות מצד אחד של המגרש אל צידו השני וכמובן מבצע קפיצות רבות. אופיו היחודי של כל ענף ספורט וכן התנועות השונות הנעשות במהלךהעיסוק בו, יוצרות טווח עומסים שונה מבחינת העוצמה שלו וכן מבחינת האיזורים העיקריים ברגל ובכף הרגל הנתונים לאותם לחצים. בדיוק זו הסיבה שבגללה חשוב להקפיד על כך שהמדרס שבו משתמשים מתאים באופן מדוייק לסוג הפעילות הספורטיבית שאותה מבצעים.

מדרסים לבעיות רפואיות

ישנם סוגים שונים של בעיות רפואיות אשר מצריכות מדרסים. לעיתים גם במצבים שבהם הכאב מופיע באיזורים שונים בגופנו כמו הגב, הברכיים ואפילו הצוואר, נמצא כי הבעיה מתחילה באיזור כפות הרגליים ויכולה להפתר או לפחות לזכות בהקלה משמעותית על ידי שימוש במדרסים המותאמים לאופיה של אותה בעיה. בין המקרים הרפואיים שבהם שימוש במדרסים רצוי ואף מומלץ ניתן למצוא:

מדרסים לכדורסל

מדרסים לכדורגל

מדרסים לכדורסל מדרסים לכדורגל

מדרסים לספורטאים מכל הסוגים והרמות

מדרסים לספורטאים

מדרסים לספורטאים מכל הסוגים מדרסים לספורטאים
פלטפוס – פלטפוס הינו מצב רפואי שממנו סובלים כ15% אחוז מכלל האוכלוסיה, שבו ישנה קריסה של הקשת האורכית של כף הרגל עד לכדי מצב שבו כף הרגל כולה נוגעת בקרקע. תפקידה של קשת זו הוא לסייע לגמישותה של כף הרגל ולסייע בחלוקת משקל הגוף באופן נכון יותר על כף הרגל.

אם במצב נורמלי, כף רגל יחפה אמורה ליצור מגע עם המשטח שעליו היא עומדת באיזור העקב, צידה החיצוני של כף הרגל, כריות כף הרגל והאצבעות, אזי במצב של פלטפוס נוצר מגע ישיר גם בין הרצפה לבין האיזור הפנימי של כף הרגל,בחלקו או במלואו, אשר במצב טבעי אמור להיות מוקשת.

הפלטפוס הינה בעיה רפואית מולדת או נרכשת ויכולה להביא לכאבים, שחיקת מפרקי כף הרגל ואף לנכות.

דורבן העקב – זהו מצב רפואי שממנו סובלים כ-10% מהאוכלוסיה, ובו נוצרת בליטת עצם מחודדת באיזור העקב. הגורם לתופעה זו היא דלקת באיזור זה אשר נוצרת כתוצאה מקרעים קטנטנים, בגודל מיקרוסקופי, החוזרים באופן כרוני. הגורמים לדורבן הם מגוונים וביניהם ניתן למצוא את הפלטפוס שבה קשת כף הרגל האורכית שטוחה מידי או לחלופין מצב שבו קשת כף הרגל קמורה יתר על המידה(הייפוס), נעילת נעליים בעלות סוליה דקה מידי או כאלו אשר אינן בולמות זעזועים באופן מספק וכן גורמי גיל אשר מתחילים לתת את אותותיהם, במקרה זה, באיזור גיל חמישים.

דורבן בעקב יכול לגרום לכאבים קשים באיזור העקב עד לכדי קושי ממשי ללכת, בעיקר בשעות הבוקר לאחר הקימה מהשינה.

מדרסים לסקי

מדרסים לילדים

מדרסים לסקי מדרסים לילדים

מדרסים לילדים ופעוטות

מדרסים לחיילים בצבא

מדרסים לילדים ופעוטות מדרסים לחיילים בצבא
סכרת – הסובלים ממחלת הסכרת נוטים לפתח בעיות של חוסר רגישות עצבית ברגליים וכן לסבול מאספקת דם לקוייה אליהן מה שיכול להוביל להיווצרות כיבים וזיהומים שונים. כיבים מעיין אלו מצויים אצל כ-15% מחולי הסכרת, וגורמים לכאבים חזקים בכף הרגל.

בוניון – בוניון, או בעברית – "תפיחה בבוהן", הוא מצב שבו נוצרת התנפחות מקומית באיזור מפרק הבוהן בכף הרגל וגורמת לבוהן עצמה להיות מוסטת הצידה. מצב זה נגרם לרוב כתוצאה מנעילת נעליים צרות בחלקן הקדמי אשר אינן מספקות די מרווח לכף הרגל ויוצרות עליה לחץ מתמשך. הבוניון מביא לכדי כאבים מקומיים ודלקות חוזרות בכף הרגל.

כאבי גב – אחת התופעות הנפוצות ביותר בימינו היא כמובן כאבי הגב. מה שרבים לא יודעים הוא כי פעמים רבות המקור לכאבי גב הוא בכלל כפות הרגליים. יציבה לא נכונה, עמידה ממושכת, נעילת נעליים לא נוחות ובעיות איזון שונות יש בהם בכדי להשפיע באופן ישיר על כפות הרגליים וכנגזרת גם על איזור הגב, בדגש על הגב התחתון ובחלק מהמקרים אף על איזור הצוואר.

כאבי ברכיים – הברכיים, מטבען, נתמכות על ידי השוק אשר נתמכת היא באופן ישיר על ידי כף הרגל. בדיוק זו הסיבה שבגללה בעיות יציבה או הפעלת עומס יתר על הרגליים בדמות עמידה ממושכת או עודף משקל, יכולות בהחלט להיות גורם ישיר לכאבי ברכיים.

מדרסים למרתון וטריאתלון

מדרסים להליכה

מדרסים למרתון מדרסים להליכה

מדרסים לטיפול בכאבי עקב

טיפול בדורבן.דורבן בעקב מדרסים לטיפול בדורבן

מדרסים לטיפול בכאבי עקב מדרסים לטיפול בדורבן

לא כל הנוצץ זהב

לצערנו, פעמים רבות המדרסים הנמכרים בחנויות ואפילו כאלו, אשר לכאורה, מותאמים עבורכם אישית, לא שווים יותר מפיסת החומר שמהם הם עשויים. גם אם הגעתם למרכז המציג עצמו כמקצועי, בכל הקשור לשירותי אבחון וטיפול בכף הרגל, פעמים רבות אתם מסתנוורים מהמכשור המתקדם המוצג בפניכם ושיטות מתקדמות לאבחון וסריקת כף הרגל, אך המציאות מוכיחה כי פעמים רבות כל אלו הם לא יותר ממצג שווא אשר במבחן המציאות פשוט לא מייצר את הפתרון האופטימלי לצורך שלכם.

סוגי המדרסים

חשוב להדגיש, לא בכל מצב נדרשים מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית ובהחלט ישנם מצבים רבים שבהם מדרסים ביומכניים, מדרסים פונקציונאליים או מדרסי גרפיט, יכולים לספק את הפתרון המושלם. יחד עם זאת כדאי להבין כי בכדי להתאים עבורכם את המדרסים שמתאימים לכם באמת ו"יעשו את העבודה" הנדרשת מהם באופן הטוב ביותר, נדרש ראשית לבצע אבחון מקצועי ומדוייק המביא בחשבון גורמים כמו מבנה כף הרגל, המשקל, אורח חייכם, פעילות ספורטיבית שבה אתם עוסקים ובעיות רפואיות שונות. רק לאחר שקלול של כלל הגורמים הרלוונטיים, ניתן יהיה לבצע את ההתאמה המושלמת בין כף הרגל שלכם למדרס המתאים לה ביותר.

יש דברים שעליהם פשוט לא מתפשרים

כאשר מדובר ביסודות שעליהם אתם ניצבים, אין מקום לפשרות. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עכשיו להתאמת מדרסים ואנו מתחייבים בזאת לעמוד לשירותכם באופן מקצועי, אמין ואדיב, לצורך התאמת המדרסים המותאמים בדיוק עבורכם.

התאמת מדרס לכל כף רגל

במרבית הפעמים חברות ההנעלה יספקו מדרסים פשוטים אשר לא מספקים מענה הולם למטרתם העיקרית, ולא עונים על דרישותיהם של כפות הרגליים. לכן, רבים רוכשים מדרסי איכות אשר מהווים מוצר משלים לכל נעל, ולכל אדם.

אנו במכון אורטופדי אריאל קומפורט מספקים מדרסים איכותיים מכל סוג ולכל כף רגל בהתאמה אישית. אנו עובדים עם מגוון קופות החולים, כך שתוכלו לרכוש מדרסים במחיר מסובסד ולשמור על כף רגלכם.

אנו מציעים לכם בדיקה ממוחשבת אשר לפיה נוכל להתאים מדרסים באופן האופטימאלי ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיית i-step.

ככמו כן, אנו מספקים מדרסים אורטופדיים,  מדרסים לחולי סכרת, מדרסים ביו מכנים מיוצרים לפי מידה שנלקחת אך ורק באמצעות תחבושות גבס כשכף הרגל נמצאת באוויר במצב ניוטרלי ללא נשיאת משקל כדי לתקן שגיאות של יציבות בהליכה, עמידה ,ריצה .

התאמת מדרס לכל לקוח

מרבית האוכלוסייה עושה כיום שימוש במדרסים, ובעיקר ספורטאים, ולכן קיים שוק ענף בתחום זה. כל חברה מחזיקה בגישה הייחודית לה, החל מדגימת כף הרגל לצורך ייצור המדרס, וכלה בתהליך הייצור ובחירת החומרים. כיום קיימות מספר שיטות אשר בעזרתן ניתן לאסוף מידע לצורך ייצור מדרס מתאים, כדוגמת שיטת המדף הנעשית על ידי בחירת תבנית מוכנה של מדרס לפי מידת הנעל, שיטת המחשב המאפשרת בחירה טובה יותר של מדרסי מדף או ייצור מדרסים בהתאמה אישית, שיטת ההטבעה בקופסת ספוג המספקת תמונה תלת ממדית של כף הרגל, ועוד.

במכון אורטופדי אריאל קומפורט, אנו מאמינים כי לכל אדם ישנה צורת כף רגל הייחודית לו, ולכן אנו מציעים מדרסים בהתאמה אישית. באופן זה, המדרס יוכל להתאים באופן האופטימאלי לכף הרגל של אתו אדם, על ידי שימוש בחומרים המתאימים לו. אצלנו תוכלו למצוא מדרסים מכל סוג ולכל כף רגל, לצד מבצעים חסרי תקדים ההופכים אותם לנגישים לכל אדם. אנו מספקים מדרסים העשויים חומרים איכותיים לצד עבודה מקצועית.

מדרסים מספקים תיאום בין הנעל לבין המבנה הייחודי של כף הרגל, וכך מתאפשרת תנועה ביו מכאנית נכונה שלה. המדרס מביא לכדי פעולה יעילה יותר של כף הרגל ולשיפור ביצועים, כאשר מדרס המיוצר בצורה נכונה יכול להביא לכדי פתרון של פציעות כרוניות. מאמרים נבחרים בנושא:

לקוחות ממליצים על מדרסי אריאל קומפורט ®:

קבוצת

ברצוני לציין את השרות רב השנים לו אנו זוכים באריאל קומפורט ® עצות, שרות וציוד המסייעים לנו לרוץ את הקילומטרים הרבים באיכות ובבריאות טובה יותר.

תודה,
צביקה, קבוצת "רצי רעננה".

להמלצות נוספות לחצו כאן >
   

ד"ר מ. לוי כירוג אורטופד

המטופלים מקבלים שירות טוב ומקצועי ברמה גבוהה ובנוסף ביחס אנושי וחם. אישית, אני מקבל מענה מקצועי לדרישותיי של טיפולים במהירות ובצורה יעילה.


ד"ר דניאל וייגל ממליץ

"הפונים לאריאל אורטופדיה זכו ליחס וטיפול מצויינים מצד הצוות המקצועי הנענים לשביעות רצונם של הלקוחות."


לקוח ממושב קדימה ממליץ

""ברצוני להודות על הטיפול המסור והמצועי שנתת לי, רואה אני לנכון לעלות את הכתב על רגשי תודתי העמוקים בעבור טיפולך המקצועי והמסור""


ד"ר קובי בר אילן אורטופד מומחמה ממליץ

"הפידבק שאני מקבל ממטופלי לגבי המקצועיות ורמת השירותים של הצוות הוא חיובי ביותר, מטופלים המחדשים מדרסים מדי שנה הביעו בפני את שביעות רצונתם"


אפרתי עמיקם ממליצה

"ברצוני להודות לכם על השירות הטוב והנאמן שעשיתם עבורי.
למרות שעבר זמן רב מאז שעשיתי את המדרסים והיה צורך לקנתם, ביצעתם את העבודה הנוספת בצורה הטובה ביותר ללא תמורה נוספת ועל הצד הטוב ביותר."


לקוח מירושלים ממליץ

" אני ממליץ בחום לכל המתעניין ברכישת מדרסים להגיע לחנותכם ולקבל טיפול מקצועי, אדיב והוגן במחירשווה להגיע אף מחוץ לעיר."


לוחם בצהל ממליץ

מרגיש מצויין עם המדרסים של אריאל אורטופדיה, מדרסים נוחים להליכה וריצה ומנועים כאבים שהיו לי.שירות מצויין.


המלצה מאת משפחת ויטל

"הגענו במיוחד מירושלים דרך המלצה, קיבלנו שרות נהדר, מחיר מצוין, ונפטרנו מהכאבים בגב ובכפות הרגליים.
זה נוח, זול ושווה!"


סניפי מכון אורטופדי ברעננה:

 • מעבדה אורטופדית
  רחוב אחוזה 124,
  (בניין מכבי).מול רמזור 8. יש חניה תת קרקעית.
  טלפון: 09-7456772

 • חנות המפעל
  רחוב אחוזה 118,
  (מול בנק דיסקונט) מול רמזור 8.
  יש חניה תת קרקעית.
  טלפון: 09-7423143
 • שעות פתיחה:
  ימים א' - ה': 9:00 - 19:00
  יום ו': 09:00 - 13:00

  מוצרים אורטופדיים של החברות המובילות:

  מוצרים אורטופדים 1

  מוצרים אורטופדים 2

  מוצרים אורטופדים 3

  מוצרים אורטופדים 4

  מוצרים אורטופדים 5

  מוצרים אורטופדים 6

  מוצרים אורטופדים 6

  מוצרים אורטופדים 7

  מוצרים אורטופדים 8

  מוצרים אורטופדים 9

  מוצרים אורטופדים 10

  מוצרים אורטופדים 11

  מוצרים אורטופדים 12

  מוצרים אורטופדים 13

  מוצרים אורטופדים 14

  מוצרים אורטופדים 16

  מוצרים אורטופדים 17

  מוצרים אורטופדים 18

  מוצרים אורטופדים 19

  מוצרים אורטופדים 20

  מוצרים אורטופדים 21

  מוצרים אורטופדים 22

  מוצרים אורטופדים 23

  מוצרים אורטופדים 24

  מוצרים אורטופדים 25

  מוצרים אורטופדים 26

  מוצרים אורטופדים 27

  מוצרים אורטופדים 28

  מוצרים אורטופדים 29

  מוצרים אורטופדים 30

  מוצרים אורטופדים 31

  מוצרים אורטופדים 32

  מוצרים אורטופדים 33

  מוצרים אורטופדים 34

  Ohio Willow Wood
  Ohio Willow Wood

  orliman

  Med Spec
  Med Spec

  medi


  thera-band


  Bauerfeind
  Bauerfeind

  Ghotex
  Ghotex

  Darco
  Darco

  Aircast
  Aircast

  Kneeshop
  Kneeshop
  לבירור הנוסף חייג עכשיו:   09-7423143, 09-7456772 | מכון אורטופדי | מדרסים | מכון אורטופדי | מדרס
  Website Design